Anasayfa | Site Haritası

Eğitime Destek Ziyaretleri Sürüyor

 

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiMehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiMehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiVahit Tuna Anadolu LisesiVahit Tuna Anadolu LisesiVahit Tuna Anadolu LisesiVahit Tuna Anadolu Lisesi

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, okulları ziyaret ederek, istek ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Başkan Gökhan, bu kapsamda 20 Kasım Cuma günü Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Vahit Tuna Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

Okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Gökhan, hem okulların fiziki ihtiyaçlarına hem de kentteki çalışmalara ve güncel konulara ilişkin sohbetler gerçekleştiriyor. Okulların fiziki yapılarının, eğitimin kalitesi açısından çok önemli olduğuna her ziyaretinde vurgu yapan Başkan Gökhan, son ziyaretlerinde de bu konuya değindi. Başkan Gökhan, eğitimcilerin özlük hakları dışında okulların fiziki mekanlarının yerel yönetime devredilmesi gerektiğini, böylelikle ihtiyaçların daha çabuk çözülebileceğini kaydetti.

Başkan Gökhan, okul yönetimlerinin istek ve taleplerini çözüme kavuşturmak adına not alırken, ziyaret ettiği her iki okulun da kütüphanelerine katkı amacıyla, listesi öğretmenler tarafından hazırlanan 60’ar adet kitap hediye etti.

20.11.2015  (14.15)