Anasayfa | Site Haritası

Temizlik Çalışanının Başarısı Ödülsüz Kalmadı

 

Başarılı çalışmalarıyla hem kentlilerin hem de Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün dikkatini çeken, yaklaşık 10 yıldır sokak süpürgecisi olarak çalışan Selim Şahin’e ödül takdim edildi.

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün hizmet alımı yaptığı şirkete bağlı olarak çalışan Selim Şahin, uzun bir süredir Demircioğlu Caddesi’nde sokak süpürgecisi olarak görev yapıyor. Başarılı ve özverili çalışması kentliler tarafından dikkat çeken ve yakın bir zamanda yerel bir gazetede de yer alan Selim Şahin’in başarısı, takdirsiz kalmadı.

Temizlik İşleri Müdürü Aysun Kavcar, Selim Şahin’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek, ödül takdim ederken, yaptığı açıklamada 10 yıldır şirket bünyesinde sokak süpürgecisi olarak çalışan Selim Şahin’in başarılı çalışmalarından dolayı şirket yetkilileriyle görüşüldüğünü ve Şahin’in ödüllendirilmesinin uygun görüldüğünü söyledi. Kavcar, Şahin’in çalışmalarını duyuran yerel gazeteye de teşekkürlerini ileterek, bu durumun diğer çalışanları da teşvik edeceğini kaydetti. Öte yandan Selim Şahin’i çalışma arkadaşları da tebrik ederken, ödül töreni hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.

02.02.2016  (14.52)