Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan, Eğitime Destek Ziyaretlerinde…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, eğitime destek ziyaretleri kapsamında Şinasi ve Figen Bayraktar Ortaokulu, Turgutreis Ortaokulu ile Atatürk İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

Başkan Gökhan ilk olarak aynı binada hizmet veren Şinasi ve Figen Bayraktar Ortaokulu ile Turgutreis Ortaokulunun yönetimi, öğretmenleri ve öğrencileriyle buluştu.  Ardından ise Atatürk İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

Başkan Gökhan, her iki ziyaretinde de okulların fiziki ihtiyaçlarına yönelik talep ve önerileri not alırken, kentteki çalışmalar hakkında da güncel sohbetler gerçekleşti. Başkan Gökhan, Barbaros Mahallesinde yapımı tamamlanan Belediye Çalışanları Eğitim, Sosyal Tesis ve Rekreasyon Alanında tabldot yemek servisi yapılmasını planladıklarını belirterek, öğrencilerimizin burada daha uygun fiyatlarda yemek yeme imkanı bulabileceğinden söz ederken, Çocuk Kulübü Projesine ilişkin de bilgiler verdi.

Karşılıklı sohbetlerin gerçekleştiği her okul ziyaretinde de Başkan Gökhan, okul kütüphanelerine destek amacıyla 60’ar adet okuma kitabı hediye etti.

25.02.2016  (15.37)