Anasayfa | Site Haritası

Kordonboyunda 'Bahar' Çalışmaları...

 

Bahar aylarının gelmesi ile birlikte kentlilerimiz tarafından daha yoğun kullanılmaya başlanan Kordonboyunda, Çanakkale Belediyesi tarafından çeşitli çalışmalar yürütülüyor.

Bir süre önce Belediye Başkan Yardımcısı Özleyiş Çetin, Destek Hizmetleri Müdürü Meral Harput ile müdürlük personelinin katılımıyla gerçekleştirilen teknik inceleme gezisinde yapılan tespitler doğrultusunda, Kordonboyundaki aydınlatma direklerinin ve metal saksıların boyama çalışmaları gerçekleştirilirken, Çağlar Kaynak Basket Sahasında bulunan oturma banklarının da yenileme çalışmaları yürütülüyor. Öte yandan Kordonboyunun simgelerinden biri haline gelen Troia atında da rutin bakım çalışması gerçekleştiriliyor. Faaliyetler kapsamında Çağlar Kaynak Basket Sahasında bulunan basket potasının, Kordonboyundaki oturma banklarının ve kaldırım babalarının da bakım çalışmaları gerçekleştirilecek.

Öte yandan, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, 8 Nisan Cuma günü Kordonboyu ve Yat Limanı bölgesinde teknik inceleme gezisinde bulunarak, devam eden ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

08.04.2016  (16.09)