Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Çetmi Köyünde İncelemelerde Bulundu…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, geçtiğimiz gün gazetelerde yayınlanan Ezine Çetmi Köyünde yaşandığı iddia edilen haberler üzerine Çetmi Köyü Muhtarıyla birlikte yerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Gökhan, teknik ekibiyle birlikte incelemeye gittiği Çetmi Köyünde ilk olarak Çetmi Köyü Muhtarı Turgay Dönmez ve köylülerle bir araya geldi. Çetmi Köyü Muhtarı Turgay Dönmez, köydeki yaşam alanları ile köylülere ait zeytinlikler ve tarlalar arasında bulunan yolun yürünemez ve araç geçemez bir halde olduğunu, bu nedenle Çanakkale Belediyesinden talep edilen dozerle yolun geçişler için iyileştirildiğini kaydetti.

“Biz insan odaklı çalışıyoruz” diyen Başkan Gökhan, Muhtarlığın talebi doğrultusunda da dozerin köydeki çalışmalar için tahsis edildiğini, ilçe, belde ve köylere bu tür desteklerin sürekli olarak yapıldığını kaydetti.

Muhtar Dönmez, çalışmaların gerçekleştiği bölgeye ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını ve köylülerin ulaşım yolunun iyileştirilmesine yönelik çalışmaların yürütüldüğü bilgisini Başkan Gökhan ile paylaştı.

12.05.2016  (17.40)