Anasayfa | Site Haritası

Sevgi Paylaştıkça Çoğalır…

 

Çanakkale Kolejinin girişimleri ve Çanakkale Belediyesi Kent Gönüllülerinin destekleriyle, Gelibolu’daki ihtiyaç sahiplerine akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

Çanakkale Kolejinin öğretmen, öğrenci ve velilerin girişimleriyle gerçekleştirdiği “Engel Tanımıyoruz” isimli Sosyal Projesi kapsamında düzenlediği kermesin gelirleriyle temin edilen akülü tekerlekli sandalyelerden ikisi, Gelibolu Merkez ve Gelibolu’nun Tayfur Köyündeki iki ihtiyaç sahibine teslim edildi.

Çanakkale Koleji Müdürü Mustafa Yetişti, Okul Aile Birliği Başkanı Pınar Akarsu ve Çanakkale Belediyesi Kent Gönüllülerinden bir grup, CHP Gelibolu İlçe Başkanlığının da destek verdiği ziyaretler kapsamında Gelibolu’da tespit edilen ihtiyaç sahipleriyle buluşarak, tekerlekli sandalyeleri teslim etti. Tekerlekli sandalyeleri teslim alan aileler de desteklerden dolayı heyete teşekkürlerini iletti.

Öte yandan Çanakkale Koleji Müdürü Mustafa Yetişti, projeye ilişkin Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar’ı makamında ziyaret ederek, işbirliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.

09.06.2016  (16.14)