Anasayfa | Site Haritası

Uğur Dündar İle Halk Arenası Çanakkale'deydi

 

Duayen gazeteci Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu Halk Arenası programı, 10 Haziran Cuma günü Özgürlük Parkında gerçekleşti. Çanakkale Belediyesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programa kentlilerin ilgisi büyük oldu.

Halk Tv ekranlarından da canlı olarak yayınlanan programa, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan, Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan, Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz, CHP İl Başkanı Nejat Önder, CHP Merkez İlçe Başkanı Celal Karakaş başta olmak üzere, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarının çok sayıda temsilcisi ve binlerce kentli katıldı.

Gazeteci Uğur Dündar’ın sunduğu programın konukları ise, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve tarihçi-yazar Sinan Meydan oldu. Ülke gündemine ilişkin konuşma ve söyleşilerin gerçekleştiği programda gazeteci Uğur Dündar, ev sahipliğinden dolayı Çanakkale Belediyesine de teşekkürlerini iletti.

13.06.2016  (15.07)