Anasayfa | Site Haritası

Güzelyalı Seferlerine Yeni Hatlar Eklendi

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte nüfus yoğunluğu artan Dardanos ve Güzelyalı bölgeleri ile kent merkezi arasında gerçekleşen toplu taşıma seferlerine iki yeni hat eklendi.

Kış aylarında yalnızca Atatürk Caddesi üzerinden geçerek seferini gerçekleştiren Güzelyalı hatlarına, Ç11G Troya ve Ç11G Barbaros Plajı hatları eklendi. Yaz aylarında oluşan yoğun talebi karşılamak adına eklenen bu seferler ile kentlilerimizin kent içindeki pek çok noktadan Güzelyalı ve Dardanos bölgelerine ulaşımları sağlanacaktır.

Yeni hatlardan Ç11G Troya; Tuğsavul Caddesi, Pirireis Caddesi, Atatürk Caddesi, Stadyum Caddesi, Ziveriye Sokağı, İskele, Demircioğlu Caddesi, Setboyu Caddesi, Troya Caddesi, Atatürk Caddesi, Kepez, Dardanos ve Güzelyalı arasında,

Ç11G Barbaros Plajı hattı ise, İnönü Caddesi Devlet Hastanesi önü, Ziveriye Sokağı, İskele, Demircioğlu Caddesi, İnönü Caddesi, Plaj Caddesi, Aziziye Caddesi, 100. Yıl Caddesi,  Atatürk Caddesi, Kepez, Dardanos ve Güzelyalı arasında seferlerini tamamlamaktadır.

Detaylı bilgi için 08.00 ile 00.00 saatleri arasında hizmet veren Araç Takip ve Koordinasyon Merkezi (2175890)  ile irtibata geçilebilir.

21.06.2016  (10.01)