Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan'dan Personele Teşekkür

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 10 Ağustos Anafartalar Zaferi etkinlikleri kapsamında görev alan Çanakkale Belediyesi personeli ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Etkinliğe Başkan Gökhan’ın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla, Rebiye Ünüvar ve Özleyiş Çetin ile birim müdürleri ve Çanakkale Belediyesi personeli katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla gerçekleşen Anafartalar Zaferinin 101. Yıldönümü Anma Programında hem kent içi hem de kent dışından oldukça yoğun bir katılımcı olduğunu belirten Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Her marifet iltifata tabiidir” diyerek, program kapsamında görev alan personele çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Konuşmasında Anafartalar Muharebelerinin önemine dikkat çeken Başkan Gökhan, buradaki çarpışmaların kent, ülke ve dünya tarihini yakından ilgilendiren Çanakkale Savaşlarının en önemli olaylarından biri olduğunu kaydetti. Başkan Gökhan, bu muharebelerde Mustafa Kemal Atatürk’ün askeri dehasının da ön plana çıktığının altını çizdi. Vatan savunması için yaşanan tüm bu muharebelerin öneminin büyük olduğunu ifade eden Başkan Gökhan, Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerin anıldığı 10 Ağustos Anafartalar Zaferinin 101. Yıldönümü etkinliklerinin de yoğun bir katılımla, başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğini söyledi. Bu etkinlikler çerçevesinde çeşitli birimlerden çok sayıda personelin görev aldığını belirten Başkan Gökhan, özverili çalışmalarından dolayı personele tebrik ve teşekkürlerini iletti.

12.08.2016  (17.24)