Anasayfa | Site Haritası

Kar Yağışına Yönelik Mücadele Çalışmaları Hız Kesmeden Sürüyor...

 

 

Kentimizde etkili olan yoğun kar yağışı ve buzlanmaya yönelik çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi ekipleri, kar yağışının etkili olmaya başladığı saatlerden itibaren hem ana arterlerde hem de ara sokaklarda kar ve buz temizleme çalışmaları gerçekleştirirken, kent içi yaya ve araç ulaşımının sağlıklı olarak yapılabilmesi için de mücadele ediliyor. Yoğun kar yağışı ve buzlanmaya yönelik hem tuzlama hem kar küreme çalışmaları kent genelinde sürdürülüyor.

Öte yandan, Çanakkale Belediyesinde kurulan Acil Durum Koordinasyon Merkezinde kar yağışı ve buna bağlı olarak sürdürülen çalışmalar sürekli olarak kontrol edilirken, Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN da sık sık çalışmaları yerinde inceledi.

Belediyemizin 444 17 17 numaralı Çağrı Merkezi de yine kar yağışının etkili olmaya başladığı ilk dakikalardan itibaren aralıksız olarak hizmete devam ederken, kentlilerimizden gelen istek ve önerilerin çözümüne kavuşturulması sağlandı.

Olumsuz hava koşullarına yönelik çalışmalar kontrollü bir şekilde aralıksız olarak sürdrülürken, yaşanabilecek herhangi bir olumsuz duruma yönelik Çağrı Merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

07.01.21017 ( 14.57 )