Anasayfa | Site Haritası

Ramazan Özenç, Son Yolculuğuna Uğurlandı…

 

Çanakkale Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü personeliyken geçirdiği rahatsızlık nedeniyle aramızdan ayrılan Ramazan Özenç için uzun yıllar görev yaptığı Çanakkale Belediyesi önünde cenaze töreni düzenlendi.

Ramazan Özenç için düzenlenen törene Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Belediye personeli ile Özenç’in ailesi ve yakınları katıldı. Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, törende yaptığı konuşmada “Ramazan kardeşimizi genç yaşta ve ani kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisi gerçekten Park Bahçeler Müdürlüğünün çok önemli elemanlarından bir tanesiydi. Can-ı gönülden ve hiçbir fedakârlıktan kaçmadan emek verirdi. Ölümlerde duygular yüksektir, çok fazla bir şey söylenmez ama şunu belirtmeliyim ki kendisi örnek bir çalışandı. Biz tabiatıyla hakkımızı helal ediyoruz” dedi. Özenç’in ailesine de sabır ve başsağlığı dileyen Başkan Gökhan, “Hepimizin başı sağolsun, Ramazan kardeşimizin mekânı cennet olsun” diye konuştu.

Çanakkale Belediyesine uzun yıllar emek veren Ramazan Özenç, Belediye önündeki törenin ardından Şehitler Camiinde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Ani vefatıyla büyük üzüntü yaratan değerli çalışma arkadaşımız Ramazan Özenç’e Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz...

15.03.2017  (16.48)