Anasayfa | Site Haritası

Çanakkale Belediyesinden 18 Mart Etkinlikleri…

 

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. yıldönümünde çeşitli etkinliklere imza atacak olan Çanakkale Belediyesi, kentin çeşitli noktalarında da hazırlık çalışmalarını gerçekleştirdi.

Zaferin 102. yıldönümü öncesinde, Çanakkale Belediyesinin özel tasarımları ile birlikte kentin pek çok noktası Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ile donatıldı. Öte yandan Çanakkale Belediyesinin özel tasarımlarında yer alan “18 Mart Barışa Milat” sloganı da sosyal medyada en çok dikkat çeken hashtag’lerden (etiket) biri oldu.

Etkinliklere Tüm Kentlilerimiz Davetlidir…

Çanakkale Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da zafer coşkusunu kentlilerin bir arada yaşayabilmesi adına çeşitli etkinlikler düzenliyor. Çanakkale Belediyesinin etkinlikleri bu yıl 19 Mart 2017 Pazar günü saat 19.30'da fener alayı ile başlayacak. Cumhuriyet Meydanından başlayacak olan Fener Alayının hemen ardından saat 20.30’da Yat Limanında havai fişek gösterisi, saat 21.00’de ise Cumhuriyet Meydanında ünlü sanatçı Funda Arar’ın konseri gerçekleşecek. Etkinliklere, tüm kentlilerimizin katılımlarını dileriz.

16.03.2017  (16.38)