Anasayfa | Site Haritası

ÇYDD’Den Mezuniyet Ve Prof. Dr. Türkan Saylan’I Anma Programı...

 

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi mezuniyet ve Prof. Dr. Türkan Saylan’ı anma programı 24.05.2017 Çarşamba günü Çanakkale Belediyesi Yelken Kulübünde gerçekleştirildi.

Programa Belediye Başkanvekili Rebiye Ünüvar, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın eşi Hale Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, ÇYDD Çanakkale Şube Başkanı Prof. Dr. Kenan Kaynaş, ÇYDD gönüllüsü öğrenciler ve Şube Başkanı Kenan Kaynaş açılış konuşması yaparken, Prof. Dr. Türkan Saylan’ın hayatı ile ilgili sunum gerçekleştirildi.

Programda, 2016-2017 eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlayarak mezun olan öğrencilere mezuniyet belgelerini Belediye Başkanvekili Rebiye Ünüvar, Ülgür Gökhan’ın eşi Hale Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan’ın elinden aldı.

Programda konuşan Belediye Başkanvekili Rebiye Ünüvar, mezun öğrencilere başarılar dileyerek; “Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, çağdaş, bilimsel değerler ile donatılmış, laik nesiller yetiştirir. O nedenle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Mezuniyet belgelerini alan öğrenciler ve katılımcılar hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söylerken, program şarkılar ve çeşitli aktiviteler ile devam etti.

26.05.2017 ( 08.58 )