Anasayfa | Site Haritası

Çocuk Kültür Evi'nde Yılsonu Etkinlikleri Devam Ediyor…

Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi yılsonu etkinlikleri devam ediyor. Çocuk Kültür Evi katılımcılarının eğitmenleri ile birlikte hazırladığı yılsonu etkinlikleri kapsamında, 06.06.2017 Salı günü bireysel çalgı programı düzenlendi.

03.06.2017 Cumartesi günü sanat, bale, zumba, koro, robotik/maker ve akıl oyunları atölyeleriyle yılsonu buluşmasını gerçekleştiren Çocuk Kültür Evi, bireysel çalgı programıyla da ilk yılsonu dinletisini gerçekleştirdi. Çocuk Kültür Evi binasında gerçekleştirilen programa Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar katılırken, Çocuk Kültür Evi üyelerinin aileleri de çocuklarını yalnız bırakmadılar. Sunuculuğunu Çocuk Kültür Evi üyelerinden Doğa Tekin'in gerçekleştirdiği programda 27 çocuk sahne aldı.

Geleceğin müzisyenleri, eğitmenleri Gamze Bayramoğlu, Cengiz Sarıkaya, Çiğdem Ergun Güvenç, Kerem Güvenç, Bircan Katırcı, Deniz Ergun ve Beste Vanlı rehberliğinde hazırlandıkları dinleti boyunca izleyenlere Türk müziğinden dünya müziğine kadar uzanan geniş bir repertuvar sundu. Çocuklar hazırladıkları parçaları bağlama, gitar, keman, piyano ve yan flütle seslendirdi.

Çocuk Kültür Evi üyelerinin sergilediği performanslar izleyenlerden büyük beğeni alırken, program Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar’ın Çocuk Kültür Evi eğitmenleri ve öğrencilerine çiçek takdim etmesi ile son buldu.

07.06.2017 ( 16.42 )