Anasayfa | Site Haritası

Dardanos'ta Asfalt Çalışmaları Sürüyor...

 

Yaz aylarında Dardanos’ta yaşanan yoğunluk nedeni ile devam eden altyapı çalışmalarına Ramazan Bayramı nedeni ile ara verilirken, Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, toz ve görüntü kirliliği oluşamaması adına geçici asfalt çalışması yürütüyor.

Çanakkale Belediyesi mücavir alanı içerisinde yer alan Dardanos Mevkiinde devam eden altyapı çalışmalarına, Ramazan Bayramında kentlilerimizin mağduriyet yaşamaması adına ara verilirken, Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri de toz ve görüntü kirliliğinin önlenmesi amacı ile asfalt dökme çalışması yürütüyor.

Yaz aylarında turizm hareketliliğinin yoğun olduğu Dardanos Mevkiinde, kentimize gelen misafirler ve kentlilerimizin çalışmalar nedeni ile mağduriyet yaşamaması adına, Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışma kapsamında Kepez Köprüsünden başlayan asfalt çalışmaları bitme aşamasına geldi.

Özellikle Ramazan Bayramında Dardanos Mevkiinde beklenen yoğunluk nedeni ile çalışmalarını hızlandıran Belediye ekipleri, Yeşil Dardanos Evleri’ne kadar uzanacak olan çalışmalarında sona yaklaştı.

22.06.2017 ( 11.16 )