Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezilerine Devam Ediyor…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, kent genelinde yürütülen ve tamamlanan çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Başkan Gökhan, teknik inceleme gezisi kapsamında ilk olarak Esenler Mahallesi’nde oluşturulan yeni otopark alanını ziyaret etti. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gökhan, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından Esenler Mahallesi’nde bulunan Yörem Meyve Bahçesini ziyaret etti. Burada meyve ağaçlarını inceleyen Başkan Gökhan, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinden meyve ağaçlarının gelişimi ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Gökhan Yörem Meyve Bahçesi’nin sonrasında yapımı devam eden Yaş Sebze ve Meyve Hali binasında teknik incelemelerde bulundu. Başkan Gökhan, hal binasındaki ilerleme hakkında yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı.

Buradan Emek Caddesi’nde devam eden üstyapı ve yeni ulaşım arterleri çalışmalarını yerinde inceledi. Devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Gökhan, teknik ekipten yeni ulaşım arterlerinin durumu hakkında bilgi aldı.

Teknik inceleme gezisini sürdüren Başkan Gökhan, Şehit Gürol Caddesi’nde yürütülen altyapı çalışmalarını da yerinde inceledi. Burada çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Gökhan, cadde esnafı ile de bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

Başkan Gökhan teknik inceleme gezisi kapsamında son olarak Atatürk Caddesi’nde bulunan köprübaşındaki kavşakta incelemelerde bulundu. Bölgede artan araç hareketliliğini nedeni ile yapılacak değişikliklere ilişkin incelemede bulunan Başkan Gökhan, ardından teknik inceleme gezisini sonlandırdı.

03.08.2017 ( 15.41 )