Anasayfa | Site Haritası

Esnaf Odaları Başkanlarıyla Aylık Toplantısını Gerçekleştirdi…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları ile her ay gerçekleştirdiği aylık değerlendirme toplantılarına devam ediyor.

Başkan Gökhan, Eylül ayı toplantısı kapsamında Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Hizmet Binasında Esnaf Odaları Başkanları ile bir araya geldi.

Kentte hizmet veren esnaf ve sanatkârların sorunlarının, istek ve önerilerinin değerlendirildiği değerlendirme toplantısında konuşan Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, yerel yönetim ve esnafların pek çok alanda ortak çalışmalarının bulunduğunu, bu nedenle uzun yıllardır devam eden bu toplantıların faydasının da çok olduğunu söyledi. Vurucu ayrıca, Ahilik Haftası nedeni ile düzenlenecek olan etkinliklere Çanakkale Belediyesi’nin verdiği desteklerden dolayı da Başkan Gökhan’a teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, katılım gösteren tüm oda başkanlarına teşekkür ederek, toplantıların hem esnaflar hem de vatandaşlar için önemli olduğunu kaydederek; “Esnaf her zaman bir kentin olmazsa olmazıdır. Aynı zamanda da kentin ekonomisine önemli katkıda bulunan kesimdir. Dolayısı ile Belediyelerin esnaflar ile bir arada olması gerekir” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Gökhan, Esnaf Odaları Başkanları ile esnafların sorunlarının çözümü noktasında görüş alışverişinde bulundu.

13.09.2017 ( 13.31 )