Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı…

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Troia Vakfı heyetini makamında ağırladı.

Başkan Gökhan ilk olarak Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül’ü makamında ağırlarken, ziyaret nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tuğamiral Algül’ün ziyareti Çanakkale ve güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

Başkan Gökhan ardından 4 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısında ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı. Ziyarette konuşan Başkan Gökhan, ÇTSO ile Çanakkale Belediyesi arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi gerektiğini ifade etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Semizoğlu, ÇTSO’nun çalışmaları hakkında Başkan Gökhan’a bilgi verdi.

Başkan Gökhan son olarak Troia Vakfı heyetini ağırladı. Troia Vakfı heyetinin gerçekleştirdiği ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, vakıf çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından sona erdi.

06.10.2017 (17:27)