Anasayfa | Site Haritası

Taşeron İşçilerimiz İçin Çalışmalarımız Hafta Sonu Da Devam Ediyor…

 

 

696 sayılı KHK kapsamında Çanakkale Belediyesinde çalışan taşeron işçilerin Belediye şirketine geçirilmesi için başlatılan çalışmalar hızla devam ediyor.

Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünce yürütülen çalışma kapsamında Belediye Meclis Salonunda kurulan masalarda taşeron işçilerin başvuru formları belediye personelince kayda geçiriliyor. Mağduriyet yaşanmaması amacı ile hafta sonu da çalışmalarını sürdüren İnan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü personeli, taşeron işçilerin başvuru işlemlerini gerçekleştiriyor.

Taşeron işçilerin başvuruları için çalışmalar devam ederken, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da, beraberinde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü ve DİSK Genel-İş Çanakkale Şube Başkanı Metin Acar ile birlikte masaları ziyaret etti. Burada çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gökhan, personelden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başvuruda bulunan işçiler ile de bir araya gelerek sohbet eden Başkan Gökhan, süreç içerisinde Çanakkale Belediyesinde çalışan hiçbir taşeron işçinin mağdur edilmeyeceğini belirtti.

06.01.2018 ( 15.03 )