Anasayfa | Site Haritası

Mahalle İftarları Devam Ediyor...

 


Çanakkale Belediyesi'nin mahalle muhtarlıklarıyla ortaklaşa düzenlediği iftar programları hız kesmeden devam ediyor. İftar programları kapsamında son olarak hafta sonunda Dardanos Çınarlık Sokak'ta ve

29 Temmuz Pazartesi günü Cuma Pazarı alanında iftar yemeği düzenlendi.

 

Dardanos'taki sokak iftarı programına Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN ve eşi Hale GÖKHAN başta olmak üzere, mahalle muhtarları ve Dardanos sakinleri katıldı. Büyük bir ilginin olduğu iftar programında Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, Dardanos sakinlerini tek tek selamlayarak sohbet etti.

DARDANOSLULARA BAŞKANDAN MÜJDE

 


Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN, iftar programında Dardanos sakinlerine bir de müjde verdi. Bu bölgedeki altyapı konusuna dikkat çeken Başkan GÖKHAN, Dardanos ve Güzelyalı'yı kapsayacak olan arıtma tesisi için proje ihalesinin tamamlandığını, yapım ihalesi için de çalışmaların hız kazandığını belirtti. GÖKHAN, arıtma tesisinin 2014 yılında tamamlanmasını beklediklerini de sözlerine ekledi.

Arıtma tesisinin yanında yağmursuyu ve kanalizasyon gibi altyapı hizmetlerinin de bu bölgede hızla yürütüleceğini kaydeden Başkan GÖKHAN, doğalgaz ile ilgili de görüşmeler yaptıklarının altını çizdi. Dardanos ve Güzelyalı beldelerinin artık sadece yaz aylarında kullanılmadığını belirten Başkan GÖKHAN, doğalgaz için Dardanos sakinlerin de bu konuya ilişkin istekli ve destekçi olmalarını dile getirdi.

NAMIK KEMAL MAHALLESİ SAKİNLERİ, CUMPA'DA BULUŞTU


Sokak iftarları kapsamında son olarak 29 Temmuz Pazartesi günü Namık Kemal Mahallesi'nde bulunan Cuma Pazarı alanı girişinde de bir iftar yemeği düzenlendi. Yemeğe, Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN ve eşi Hale GÖKHAN başta olmak üzere mahalle muhtarları ve sakinleri katıldı.

Başkan GÖKHAN, iftar programına katılan çok sayıda mahalle sakini ile tek tek ilgilenirken bu güzel birlikteliklerin her daim sürmesini dileyerek Ramazan aylarını kutladı.

 

30.07.2013