Anasayfa | Site Haritası

Ruşen Fuat Gökhan Son Yolculuğuna Uğurlandı…

 

 

Geçirdiği rahatsızlık nedeni ile aramızdan ayrılan Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan’ın amcası Ruşen Fuat Gökhan, düzenlenen tören ile son yolculuğuna uğurlandı.

Daha önce Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı görevinde de bulunan, ayrıca Çanakkale’deki çeşitli gazetelerde köşe yazarlığı yapan, Çanakkale’nin sevilen isimlerinden Ruşen Fuat Gökhan için ilk olarak CHP Çanakkale İl binası önünde tören düzenlendi. Törene CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Avukat Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Belediye Meclis Üyeleri, Gökhan ailesi ile sevenleri katıldı. CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın törende yaptığı konuşmanın ardından dualar ile tören sona erdi.

CHP İl binasının ardından Ruşen Fuat Gökhan’ın cenazesi Necippaşa Camii’ne getirildi. Burada düzenlenen törene ise Vali Orhan Tavlı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Avukat Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, Gökhan ailesi ile dost ve akrabaları katıldı. Çanakkale Müftüsü Arif Gökçe’nin kıldırdığı cenaze namazının ardından Ruşen Fuat Gökhan dualar ile son yolculuğuna uğurlandı.

Vefatıyla büyük üzüntü yaratan Ruşen Fuat Gökhan’a Allah'tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz…

 

14.09.2018 ( 15.56 )