Anasayfa | Site Haritası

Çanakkale Belediyespor'a Taze Kan...

Acıbadem Bayanlar Voleybol 1. Ligi ekiplerinden Çanakkale Belediyespor, daha önce Eczacıbaşı Vitra ve Galatasaray'da oynayan ve Sırbistan Milli Takımını'nın da kaptanlığını üstlenen  Vesna Citakovic Djurisic'i renklerine bağladı.

Sırp  Vesna Citakovic Djurisic ile gerçekleşen imza töreninde bir konuşma yapan Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Güneşhan, 1. ligde hedefledikleri noktaya ulaşabilmek ve takımın başarısını artırabilmek adına deneyimli sporcuyla anlaştıklarını ifade etti. Güneşhan, "Yeni oyuncumuz son derece deneyimli, Sırbistan Milli Takımının kaptanlığını yapmış. Dünya üçüncülüğü, Avrupa ikinciliği ve Avrupa şampiyonluğu gibi başarılara imza atmış bir sporcu. Türkiye'ye yabancı değil. Daha önce 3 sezon Eczacıbaşı, bir sezon da Galatasaray'da oynadı. Türkiye şampiyonlukları var. Vesna'nın takımıza katılmasıyla gücümüz daha da arttı. Kendisi orta oyuncusu. Bu alanda gördüğümüz sıkıntıyı da büyük ölçüde atlatmış olacağız" diye konuştu.
Konuşmaların ardından ise karşılıklı olarak imzalar atıldı. 1979 doğumlu deneyimli voleybolcu Djurisic'in 8 Aralık tarihinde Ereğli Belediyespor ile gerçekleşecek olan karşılaşmada forma giymesi bekleniyor.

02.12.2013