Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Okullarda...

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, okul ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Gökhan son olarak 12 Aralık Perşembe günü Cevatpaşa Ortaokulu

 

 

 

 

 

 ve Özlem Kayalı İlkokulu'nu

 

 

 

 

 

 

 

 

 13 Aralık Cuma günü ise Arıburun İlkokulu'nu

 

 

 

 

 ziyaret etti.

 

İlk olarak Cevatpaşa Ortaokulu'nda okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Gökhan, istek ve talepleri dinledi. Başkan Gökhan ayrıca, Otistik, İşitme Engelli ve Zihinsel Engelli öğrenciler için düzenlenen özel sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi, bir süre sohbet etti.

 

Başkan Gökhan, Özlem Kayalı İlkokulu'nu da ziyaret ederek, okulun fiziki eksikliklerine ilişkin notlar aldı. Başkan Gökhan, okulun öğrencileri tarafından düzenlenen, eskiden kullanılan ve nostaljik eşyalardan oluşan 'Gönlümüzde Yaşayanlar' sergisini gezerek, öğrencilerden bilgi aldı.

 

Okul gezilerine 13 Aralık Cuma günü de devam eden Başkan Gökhan, Arıburun İlkokulu'nda yöneticiler, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi. Kazdağları'ndaki madencilik faaliyetleri ve buna bağlı olarak yaşanan çevre felaketlerinin de konuşulduğu ziyarette, yapılan mücadelere ilişkin bilgi veren Başkan Gökhan, çevre için verilen mücadelelerin devam edeceğini açıkladı. Özellikle öğretmenlerden de destek beklediğini ifade eden Başkan Gökhan, düzenlenen Kazdağları gezilerinin de bahar aylarında yeniden başlatılacağını kaydetti.

 

Başkan Gökhan, ziyaret ettiği okullara Ahşap Atatürk portresi, 4x6 m boyutlarında Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı armağan etti.

 

13.12.2013