Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan Ziyaretlerine Ara Vermiyor...

  Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, sivil toplum kuruluşu ve meslek odaları ziyaretlerine devam ediyor. Gökhan son olarak İnşaat Mühendisleri Odası ve Türkiye Emekli Subaylar Derneği'ni ziyaret etti.

 

Kısa bir süre önce genel kurullarını gerçekleştirerek yeni yönetim kurullarını belirleyen İnşaat Mühendisleri Odası yönetimi ile bir araya gelen Başkan Gökhan, yeni yönetime çalışmalarında başarılar diledi. Yeni Başkan Meral Saraç Çavga'dan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Gökhan, "İnşaat Mühendisleri Odası, iş kolu itibariyle belediyeyle yakın ilişkiler içinde olan bir oda. Birlikte bazı ortak projeler de yaptık. Birinci derecede deprem bölgesinde olan bir ilde İnşaat Mühendisleri Odası'nın faaliyetleri de önemli. Bu nedenle, işbirliği içindeki çalışmalarımızın devamını diliyorum" diye konuştu.

 

 

 

Başkan Meral Saraç Çavga da, kent için hizmet etmeye hazır olduklarının altını çizdi. Ziyaret, karşılıklı sohbet ile devam etti.

 

 

Başkan Gökhan, Türkiye Emekli Subaylar Derneği yönetim kurulunu da ziyaret etti. Dernek üyelerinin ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettikleri buluşmada, Başkan Gökhan kentteki çalışma ve faaliyetlere ilişkin bilgiler vererek soruları yanıtladı. Ziyaret, karşılıklı sohbet ile son buldu.

 

 

 

 

26.02.2014