Anasayfa | Site Haritası

Mahalle Meclislerinde Stratejik Plan Konuşuluyor…

 

İsmetpaşa Mahalle Meclisi...İsmetpaşa Mahalle Meclisi...Fevzipaşa Mahalle Meclisi...Fevzipaşa Mahalle Meclisi...İsmetpaşa Mahalle Meclisi...İsmetpaşa Mahalle Meclisi...Barbaros Mahalle Meclisi...Barbaros Mahalle Meclisi...Barbaros Mahalle Meclisi...


Çanakkale Belediyesi 2015/2019 Stratejik Plan hazırlık çalışmaları çerçevesinde gerçekleştirilen toplantılar Kent Konseyi Mahalle Meclisleri ile devam ediyor.
23 Haziran Pazartesi günü İsmetpaşa Mahallesi ile başlayan toplantılar, 24 Haziran Salı günü Fevzipaşa Mahallesi, 25 Haziran Çarşamba günü ise Barbaros Mahallesinde devam etti.
Çanakkale Belediyesi stratejik planının masaya yatırıldığı toplantılarda Mahalle Meclislerinin yürütme kurulu üyeleri ve gönüllü katılımcılar ile birlikte kent yaşamı ve yerel yönetimden beklentiler konuşuldu, yapılması planlanan proje ve çalışmalar tartışıldı.
Mahalle Meclisleri toplantıları 27 Haziran'da Cevatpaşa Mahallesi, 30 Haziran'da Namıkkemal Mahallesi ve 4 Temmuz'da Kemalpaşa Mahallesi Kent Konseyi Mahalle Meclisleri Toplantı Salonlarında devam edecek.
Tüm kentlilerimizin katılımlarını bekliyoruz…

 

26.06.2014 ( 11.26 )