Anasayfa | Site Haritası

Sosyal Yaşam Evleri Kursiyerleri Emeklerini Sergiledi...

 

Esenler Sosyal Yaşam Evi...Troya Sosyal Yaşam Evi...Troya Sosyal Yaşam Evi...Barbaros Sosyal Yaşam Evi...Barbaros Sosyal Yaşam Evi...Barbaros Sosyal Yaşam Evi...Esenler Sosyal Yaşam Evi...Barbaros Sosyal Yaşam Evi...Troya Sosyal Yaşam Evi...Troya Sosyal Yaşam Evi...Esenler Sosyal Yaşam Evi...


Çanakkale Belediyesi’ne bağlı Esenler , Troia ve Barbaros Sosyal Yaşam Evleri'nde 2013-2014 çalışma döneminin el emekleri sergilenerek, emek sahiplerine katılım belgeleri verildi.
Esenler, Troia ve Barbaros Sosyal Yaşam Evleri'nde ayrı ayrı olarak düzenlenen törenlere Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve eşi Hale Gökhan da katıldı. Barbaros Sosyal Yaşam Evi'nde Eğitici Emine Biçici'nin önderliğinde örgü ve keçe grubunun çalışmaları, Troia Sosyal Yaşam Evi'nde Ruhsar Kesemen önderliğindeki dikiş çalışmaları, Esenler Sosyal Yaşam Evi'nde ise El Sanatları Öğretmeni Gülsüm Kurt Özenç önderliğindeki ahşap boyama, kurdele nakışı ve üç boyutlu resim çalışmaları ile dikiş öğretmeni Filiz Şen önderliğindeki dikiş çalışmaları büyük beğeni topladı.
Başkan Gökhan ve eşi Hale Gökhan tarafından katılımcılara katılım belgeleri takdim edilirken, el emeği ürünler de büyük bir beğeni ile incelendi.

26.06.2014 ( 14.02 )