Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan, Konuklarını Ağırladı

 

Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Derneği YönetimiMuharip Gaziler Derneği YönetimiTıflı Camii Derneği YönetimiTıflı Camii Derneği YönetimiTıflı Camii Derneği Yönetimi

 

 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı 1 Temmuz Salı günü, Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Derneği Yönetimi, Muharip Gaziler Derneği Yönetimi ile Tıflı Camii Derneği Yönetimi ziyaret etti.

 

İlk olarak Çanakkale İnşaatçılar ve Yapı Müteahhitleri Derneği Yönetimini makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Dernek Başkanı Ali Genlik ise, bir süre önce gerçekleşen genel kurulun ardından yeniden oluşan yönetim kurulunu Başkan Gökhan'a tanıtarak, dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

 

Başkan Gökhan ardından Muharip Gaziler Derneği Yönetimini ağırladı. Dernek Başkanı Necdet Erdinç ve beraberindeki heyet, yerel seçimlerin ardından iade-i ziyarette bulunduklarını belirterek, Başkan Gökhan'ı hem tebrik etti hem de yeni dönem çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu. Ziyaret, karşılıklı sohbet ile son buldu.

 

Çanakkale Belediyesi'ne Teşekkür Plaketi

Başkan Gökhan'ı son olarak Tıflı Camii Derneği Yönetimi ziyaret etti. Dernek Başkanı Vasfi Bölünmez ve beraberindeki heyet, öncelikli olarak yerel seçimlerin ardından Başkan Gökhan'ı tebrik etti. Dernek yönetimi, Tıflı Camii ve çevresine yönelik gerçekleştirilen düzenleme ve iyileştirme çalışmalarından dolayı Başkan Gökhan'a teşekkürlerini iletti. Çanakkale Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Özleyiş Çetin ile Emlak ve İstimlak Müdürü Zeki Çakır'ın da katıldığı ziyarette dernek yönetimi, gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı da teşekkür plaketi takdiminde bulundu.

 

01.07.2014(16:09)