Anasayfa | Site Haritası

Sosyal Yaşam Evleri'nde Yaz Etkinlikleri...

 


Çanakkale Belediyesi Barbaros, Troia ve Esenler Sosyal Yaşam Evleri'nde, yıl boyunca çocuklara yönelik sürdürülen faaliyetlere yazın da ara vermeden devam ediliyor.

7 Temmuz 2014 tarihinde başlayan yaz etkinlikleri ile çocuklar hem eğleniyor, hem de öğreniyor.  Etkinlikler kapsamında; Takı Tasarımı, Kağıdın Dansı (Origami), Mini Drama, Sinema Keyfi, Seramik, Eskimeyen Oyunlar, Yeşilin Dünyası, Halk Oyunları, Satranç, Yaratıcı Sanat, Uygulama Mutfağı, Küçük Mucitler, Yüzme, Masa Tenisi, Sanatsal Ahşap Boyama, Zeka Oyunları, Beceri Oyunları, Sanatsal Taş Boyama, Temel İngilizce, Alçı Çalışması, Kompozisyon, Oyunlarla Türkçe ve Ponpon Atölyesi başlıkları altında çalışma grupları bulunuyor. Bu etkinliklerdeki amaç ise, çocukların sosyal, bedensel ve zihinsel olarak gelişmelerini sağlayarak, yaz tatillerini verimli ve kaliteli geçirmeleri için ortam oluşturmak...
Alanlarında eğitimli hocalar ve gönüllü destekçiler ile yürütülen ve çocukların ücretsiz yararlandıkları yaz programları 29 Ağustos 2014 tarihine kadar devam edecek.

 

04.08.2014 ( 11.48 )