Anasayfa | Site Haritası

Kent Düzeni İçin Alınan Tedbirler Uygulanmaya Devam Ediyor…

 

 

Atatürk CaddesiAtatürk CaddesiÇarşı CaddesiÇarşı CaddesiCumhuriyet MeydanıCumhuriyet MeydanıDemircioğlu CaddesiDeğirmenlik SokakDeğirmenlik Sokakİnönü Caddesiİnönü CaddesiYalı CaddesiYalı Caddesi

 

Kentimizin merkezi noktalarında bulunan işyerlerinin kamuya ait alanlarda tespit edilen işgalleri, geçtiğimiz günlerde Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan tebligatlar ile kaldırılmıştı. Bu kapsamda Yalı Caddesi, Çarşı Caddesi, Değirmenlik Sokak, İnönü Caddesi, Demircioğlu Caddesi, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı başta olmak üzere ana arterler üzerinde bulunan işyerleri tarafından alınan tedbirler hem modern kent görünümüne katkı sağladı hem de kentliyi memnun etti.

 

Engelli bireylerimiz ve puset ( bebek arabası ) kullanan anneler başta olmak üzere yayaların cadde ve sokaklarda konforlu ve güvenli bir şekilde yürümelerinin sağlaması, kente gelen yerli ve yabancı konuklarımıza düzenli bir kent görünümü sunmak adına yapılan çalışmalar kapsamında kentli esnafımızın da desteğine teşekkür ederiz…

 

Her kesimden memnuniyet toplayan bu uygulamanın devamlılığı sağlanarak, ilerleyen günlerde tüm kent merkezini kapsaması için çalışmalar başlatılacaktır.

 

Kentlilerimiz ve esnaflarımızdan teşekkür alıyoruz…

Uygulama kapsamında gerek kentlilerimiz gerek esnaflarımız belediyemize ulaşarak konuya ilişkin olumlu görüşlerini ve teşekkürlerini iletiyorlar.

 

“Zabıta Müdürlüğümüz tarafından yapılan kaldırım işgallerinin engellenmesi ile ilgili çalışma için teşekkür ederim.” ( Kentli )

 

“Çarşı Caddesi ve diğer sokaklardaki esnafların kapı önlerindeki sergilerini dükkânlarının içine aldırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Görüntü kirliliği ve pazar görüntüsü ortadan kalktı. İnsanlar sokakta özgürce yürüyor. Bu uygulama engelli kişiler için de çok iyi oldu. Herkesin dükkânları daha iyi görünüyor. Bu uygulama ile Belediyenin temizlik aracı da daha verimli çalışabilecek. Uygulamanın devamını diliyorum. Ben de çarşı Caddesi esnafı olarak uygulamayı çok yerinde bir karar olarak görüyorum. ( Esnaf )

 

20.08.2014 (15:13)