Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan’A Ziyaretler Sürüyor...

Bora Jet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol ve şirket yetkilileri...Emek Partisi İl Yönetimi...Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri...Organik Ürün Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri...


 

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 3 Kasım 2014 Pazartesi günü Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu üyelerini, Bora Jet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol ve şirket yetkililerini, Organik Ürün Üreticileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ile Emek Partisi İl Yönetimini ağırladı.

Bir süre önce Başkan Gökhan’ın da katılımıyla yeni binalarının açılışını gerçekleştiren Giresunlular Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Gökhan’a iade-i ziyarette bulunurken, Bora Jet Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Akol ve yetkililer de firmanın Çanakkale uçuşlarına ilişkin bilgilendirmelerde bulundu.

Doğal ürünlerin üretimi ve pazarlamasına ilişkin faaliyetlerini yürüten Organik Ürün Üreticileri Derneği yönetim kurulu üyeleri ise, kentlilerin organik ürünlerle buluşmasını sağlayacak mekân konusunda destek amaçlı Başkan Gökhan ile görüşerek, aynı zamanda doğal ürünlerden oluşan bir hediye takdiminde de bulundular.

Kısa bir süre önce yedinci olağan genel kurullarını gerçekleştirerek Erol Ercan Adsız başkanlığında toplanan Emek Partisi İl Yönetimi de Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret ederek, yönetim kurulu üyelerini tanıttı. Başkan Gökhan, yeni yönetime başarı dileklerinde bulundu.

04.11.2014 ( 15.09 )