Anasayfa | Site Haritası

Kentte Üstyapı Düzenleme Çalışmaları Devam Ediyor…

Dicle Sokak...Dicle Sokak...Lozan Caddesi...Lozan Caddesi...Lozan Caddesi...Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu...Prof. Dr. Ümit SerdaroğluProf. Dr. Ümit SerdaroğluSelahi Aksoy Caddesi...Selahi Aksoy Caddesi...Selahi Aksoy Caddesi...Yusuf İntepe Sokak...

Çanakkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin çeşitli noktalarında gerçekleştirilen üst yapı çalışmaları devam ediyor.

Bu kapsamda Barbaros Mahallesi Selahi Aksoy Caddesi’nde yürütülen üst yapı çalışmaları kapsamında, caddede Şinasi Figen Bayraktar Ortaokulu ile Hakan Sokak arasında kalan bölümün parke taş döşeme çalışmaları tamamlandı. Caddeye paralel olan Dicle Sokak ve Toros Sokak’ta kaldırım ve yolların parke taş döşemesi tamamlanırken, Yusuf İntepe Sokak’ta devam eden kaldırım taşı döşeme çalışmalarının ardından yolun da parke taş döşemesi gerçekleştirilecek.

Öte yandan Şekerpınar Mevkiindeki çalışmalar kapsamında da Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu ve Lozan Caddesi’nde de faaliyetler sürüyor. Etap etap gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında her iki caddede kaldırımların yenilenmesinin yanı sıra asfaltlama çalışmaları gerçekleştirilecek.

14.11.2014 ( 09.13 )