Anasayfa | Site Haritası

İclal Aydın Ve Yasemin Göksu’Dan Dünya Kadınlar Günü Etkinliği...

 

Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen kültür etkinlikleri kapsamında İclal Aydın ve Yasemin Göksu “Şarkılar Girmiş Hayatınıza” isimli müzikli gösterileri ile 5 Mart 2015 Perşembe günü Çanakkaleli sanatseverlerle buluştu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında, Süleyman Demirel Konferans Salonu’nda gerçekleşen etkinlikte Yasemin Göksu ve İclal Aydın gece boyunca pozitif enerjileri ile göz doldurdu.

Yasemin Göksu’nun muhteşem sesi ile seslendirdiği şarkılar ve İclal Aydın’ın okuduğu şiirler ile devam eden etkinliğe ilgi yoğundu. Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan Göksu ve Aydın, şiirleri ve şarkılarını hayata dair sohbetleri ile birleştirdi. Dinleyenler Sanatçılara gece boyunca alkışlar ile eşlik ederken, şarkılar hep bir ağızdan seslendirildi.

Belediye Başkan Vekili Adnan Güler, Eşi ile birlikte etkinliğe katılanlar arasındaydı. Gecenin sonunda Sanatçılara çiçek takdim eden Güler, etkinlikten aldığı keyfi dile getirirken, tüm kadınların Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.