Anasayfa | Site Haritası

Başkan Gökhan, Konuklarını Ağırladı...


Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 27 Nisan Pazartesi günü Halkların Demokratik Partisi İl Yönetimi ve milletvekili adaylarını, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Yönetimini ve Disk Genel-İş Sendikası Çanakkale Şube Yönetimini ağırladı.

İlk olarak, Halkların Demokratik Partisi İl Yönetimi ve milletvekillerini ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.


Partinin il eş başkanı Rahime Kanılga, Başkan Gökhan’ın barış, özgürlük ve halkların kardeşliğine dair her fırsatta dile getirdiği söylemlerini takdir ettiklerini belirtirken, İl eş başkanı Şehmus Aslan da, Başkan Gökhan’a dostluk ve nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirtti.

Başkan Gökhan ise, ‘Barışın Kenti’ söylemini her fırsatta dile getirdiklerini ve bu söylemin artık her yerde kabul görmeye başladığını belirtti. Başkan Gökhan, “Ben bu kentte yaşayan herkesin Belediye Başkanıyım” diyerek, her kesime hizmet ve destek verildiğini kaydetti.

Başkan Gökhan aynı gün Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ni de ağırladı.


Şube Başkanı Prof. Dr. Kenan Kaynaş ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Gökhan, dernek faaliyetleri hakkında da bilgiler aldı.

6. Olağan Genel Kurulunu kısa bir süre önce gerçekleştiren Disk Genel-İş Sendikası Çanakkale Şube Yönetimi de Başkan Gökhan’ı makamında ziyaret etti.


Şube Başkanı Erdinç Uslan, genel kurulun ardından göreve devam ettiklerini belirterek, Başkan Gökhan’a da emek ve emekçiye olan desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Ziyaret, karşılıklı sohbetle birlikte son buldu.

28.04.2015 ( 15.27 )