Anasayfa | Site Haritası

Belediyeye Ziyaretler Sürüyor

 

Eczacılar Odası Yönetiminin Ziyareti...Gençlik Temsilcilerinin Ziyareti...Gençlik Temsilcilerinin Ziyareti...Çanakkale Masalcılar Buluşması Ekibinin Ziyareti...Çanakkale Masalcılar Buluşması Ekibinin Ziyareti...

 

Belediye Başkan Vekili Ali Uyanık, Eczacılar Odası Yönetimi, Gençlik Temsilcileri ve Çanakkale Masalcılar Buluşması ekibini ağırladı.

Başkan Vekili Ali Uyanık, Eczacılar günü kapsamında Eczacılar Odası Yönetimini ağırladı. Eczacılar Odası Başkanı Jale Karaata ve yönetim kurulunun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Vekili Uyanık, aynı zamanda Eczacılar Gününü de kutladı.

Gençlik Haftası kapsamında kentteki Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nüammer Uslu ve Gençlik Temsilcileri de Belediye Başkan Vekili Ali Uyanık’ı ziyaret etti. Gençlerin çiçek takdim ettiği Uyanık, hafta kapsamında gerçekleşecek etkinlikler üzerine bilgi alırken, aynı zamanda heyete çeşitli hediyeler de takdim etti.

Hafta sonu Kent Müzesi’nde gerçekleşen Çanakkale Masalcılar Buluşması ekibini de ağırlayan Başkan Vekili Uyanık, etkinlik hakkında bilgiler aldı. Ekip, Uyanık’a uğurlu olduğuna inanılan Şahmeran figürlü bir tablo hediye etti.

18.05.2015  (10.09)