Anasayfa | Site Haritası

Milletvekillerinden Çanakkale Ziyareti

 

 

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt ve Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, genel merkezin görevlendirmesiyle geldikleri Çanakkale’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan başta olmak üzere partili yöneticilerle buluşan milletvekilleri Bozkurt ve Nurlu, sırasıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi, Baro Başkanlığı, Çanakkale Sanayici İş Adamları Derneği ve Eğitim-Sen Yönetimini ziyaret etti. Ülkemizde son günlerde terör başta olmak üzere pek çok üzücü olayın yaşandığına ve yoğun gündem maddelerinin bulunduğuna dikkat çeken milletvekilleri, bununla birlikte esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının da çeşitli sorunlarının bulunduğuna vurgu yaparak, sivil toplum kuruluşları ve esnaf temsilcileriyle görüşmelerde bulundu. Esnafın, sivil toplum kuruluşlarının sorunlarının masaya yatırıldığı, çözüm önerileri üzerine konuşmalar yapıldığı toplantılarda, ülke gündemi üzerine de sohbetler gerçekleşti.

Öte yandan, Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt ve Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu, Çanakkale’den ayrılmadan önce Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı da makamında ziyaret etti. Parti yönetiminin de katıldığı ziyaret sonunda Başkan Gökhan, her iki milletvekiline de hediye takdim etti.

27.08.2015  (16.32)