Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinin Ardından Kentliler İle Buluştu…


Başkan Gökhan Teknik İnceleme Gezisinin Ardından Kentliler İle Buluştu…

Çanakkale Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek amacı ile teknik inceleme gezilerini sürdüren Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yeni Gasilhane binası ve Barbaros Kreşi'nde incelemelerde bulundu.

Başkan Gökhan ilk olarak yeni mezarlık içerisinde yapımı tamamlanarak kentlilere hizmet vermeye başlayan Gasilhane binasında incelemelerde bulundu. Gasilhane personeli ile birlikte bina içerisinde incelemelerde bulunan Başkan Gökhan, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Gökhan ardından yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve kısa süre içerisinde kentlilerin hizmetine sunulacak olan Barbaros Kreşi'nde incelemelerde bulundu. Teknik ekip ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Gökhan, çalışmalar hakkında bilgi aldı. İnşaatta çalışan işçiler ile de bir araya gelen Başkan Gökhan, çay sohbetinin ardından teknik inceleme gezisini sonlandırdı.

Teknik inceleme gezisinin ardından Türkmen'in Kahvesi'ni ziyaret eden Başkan Gökhan, burada kentliler ile bir araya gelerek, güncel konulara ilişkin sohbet etti.


01.02.2019 12:19