Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan'dan Basın Kuruluşlarına Ziyaret


Başkan Gökhan'dan Basın Kuruluşlarına Ziyaret

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yerel basın ziyaretleri kapsamında Aynalı Pazar Gazetesi, Kalem Gazetesi, Haberci Çanakkale, Boğaz Medya ve Gündem Gazetesi'ni ziyaret ederek gazete sahipleri ve basın mensupları ile bir araya geldi. 

Ziyaretlerde gazete sahipleri ve basın mensuplarının sorunlarını dinleyen Başkan Gökhan, güncel konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Yerel basının durumu, ülke ve dünyada basın faaliyetleri gibi konuların görüşüldüğü ziyaretlerde, güncel konulara ilişkin de değerlendirmelerde bulunuldu.

Yerel yönetimlerin basın ile işbirliği içerisinden olması gerektiğini ifade eden Başkan Gökhan; “Vatandaşın sağlıklı haber alma hakkı korunmalı. Eleştiriye de hazırız. Basın doğru ve objektif haber verecek, köşelerde yorum olabilir elbette. Basından beklentim bu ama bunun kararı da halk tarafından verilecek. Yerel basın ve yerel yönetimler iş birliği içinde olmalı. Fox TV'nin yerel haberlere yer vermesini çok önemsiyorum. Çok iyi bir iş yapılıyor.” dedi.

Haber alma özgürlüğü kapsamında basın faaliyetlerinin çok önemli olduğuna değinen Başkan Gökhan, basın mensuplarına çalışmalarında başarılar diledi.05.02.2019 11:54