Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan, “Gençlere Yatırım Yapmaya Devam Edeceğiz”


Başkan Gökhan, “Gençlere Yatırım Yapmaya Devam Edeceğiz”

Çanakkale Esenler Gençlik Spor Kulübü'nün yeni dönem lansmanı, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın katılımı ile Esenler Mahallesi'nde bulunan Adnan Menderes Sahası'nda gerçekleşti. 

Yeni dönem lansmanına Başkan Gökhan'ın yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan, CHP Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık, kulüp sporcuları ve mahalle sakinleri katılım gösterdi. Lansmanın açılış konuşmasını yapan Kulüp Başkanı Nihat Duman, kulüp faaliyetleri hakkında bilgi verirken, verdiği destekler nedeni ile Başkan Gökhan'a teşekkür ederek plaket takdiminde bulundu. 

Kulübü ve sporcuları tebrik eden Başkan Gökhan ise sporculara çeşitli hediyeler verdi. Spor tesisinin yapım süreci ile ilgili bilgi veren Başkan Gökhan; “Burası eskiden bir vadiydi. Esenler'den gelen semt sahası talebi üzerine, burayı uygun gördük ve tesisimizi yaptık. Çevrede oturan hemşerilerimiz gürültü olur mu, diye tereddüt ettiler. Biz de gençlerimize inanarak, burası bir spor kulübü ve sportmence davranışlar olur, dedik; öyle de oldu. Bundan dolayı memnunum. Kulübe teşekkür ediyorum. Kentlilerimize bir de büyük saha sözümüz var. Büyük sahamızı 60 metrelik yolun sol tarafında bulunan alana spor tesisi ile birlikte yapacağız. Atletizm pistleri ve çeşitli aktivitelerin olduğu bir tesis olacak. Spor kulübü açmak kolay değil, cesaretiniz için sizi kutluyorum” dedi. 

“Mühim Olan Kardeşlik ve Dostluktur”

“Gençlere yatırım yapmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Gökhan; “Gençler için farklı projelerimiz var. Belediyemizin kulübe desteği devam edecek. Mühim olan, kardeşlik ve dostluk devam etsin. Her şey başarı demek değildir. Mühim olan kardeşlik ve dostluktur” şeklinde konuştu. Program sonunda kulübün minik sporcularının Başkan Gökhan'a sarılarak sevgi gösterisinde bulunması ise renkli görüntüler oluşturdu.  
 
 


11.02.2019 10:56