Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Tarla Sokak'ta Sevgililer Günü Romantizmi…


Tarla Sokak'ta Sevgililer Günü Romantizmi…

Kemalpaşa Mahallesi Tarla Sokak esnafının girişimleriyle 14 Şubat Sevgililer Gününe özel düzenlenen etkinlik, büyük beğeni topladı.

Tarla Sokak'taki renkli etkinliğe, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan da eşi Hale Gökhan ile birlikte katılırken, çok sayıda esnaf ve kentli de Sevgililer Günü için özel düzenlenen organizasyonda bir araya geldi.

Tarla Sokak esnafının oluşturduğu orkestranın şarkıları eşliğinde dans eden kentlilere Başkan Gökhan ve eşi Hale Gökhan da eşlik etti. Sevgililer Gününe özel şarkılarla dans eden çiftler, renkli görüntüler oluşturdu. Başkan Gökhan ayrıca, Tarla Sokak esnafını da ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Organizasyondan dolayı esnafları tebrik eden Başkan Gökhan, ‘hayırlı işler' dileklerinde bulundu.

Etkinliğe ilişkin bir açıklama yapan Başkan Gökhan, “Sevgililer Gününde, Tarla Sokak'taki esnafımız buranın tanıtımını yapmak ve kentlilerin ilgisini çekmek amacıyla bir organizasyon düzenlemiş. Hatta buradaki orkestra da bu sokaktaki esnaflardan oluşuyor. Amaç; burada bir farkındalık yaratmak. Zaten Kemalpaşa Mahallesi eski, tarihi kimliği olan bir mahallemiz. Önümüzdeki süreçte de bu alanın yayalaştırılarak daha çok turizme kazandırılması noktasında projelerimiz var” diye konuştu. Başkan Gökhan ayrıca herkesin Sevgililer Gününü kutladı.


14.02.2019 16:15