Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Çocuk Kültür Evi'nde “Evde Yazar Sohbetleri” Devam Ediyor


Çocuk Kültür Evi'nde “Evde Yazar Sohbetleri” Devam Ediyor

Kuruluşundan bu yana kentteki bütün çocuklara ulaşmak hedefiyle yola çıkan ve bu hedefi doğrultusunda yürüttüğü çalışmalardan biri olarak çocukları yazarlar ve farklı disiplinlerden sanatçılarla bir araya getiren Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, pandemi tedbirleri nedeniyle yazar buluşmalarını "Evde Yazar Sohbetleri" başlığı ile çevrim içi olarak sürdürüyor. 

Bu kapsamda ekim ayında Günışığı Kitaplığı genel yayın yönetmeni, yazar Mine Soysal’ın çok sevilen kitabı “Eyvah Kitap” üzerinden çocukluğuna, kitaplarla tanışma öyküsüne ve kitaplarla kurduğu bağa değindiği sohbetle başlayan etkinlik, kasım ayında sevilen çocuk edebiyatı yazarı Gökçe Ateş Aytuğ’un çocukken okuduğu kitaplardan ve yazmaya başlama sürecinden bahsettiği keyifli sohbetiyle devam etti.

Kitapseverlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği etkinlik aralık ayında da çocuk edebiyatının güçlü kalemlerinden, yazar Fatih Erdoğan ile devam edecek. Fatih Erdoğan’ın Çocuk Kültür Evi üyelerinin sorularından yola çıkarak gerçekleştirdiği sohbet, 19 Aralık 2020 Cumartesi günü saat 14.00’te Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıma sunulacak.


Çocuk Kültür Evi sosyal medya hesapları:

https://www.facebook.com/cocukkulturevi/

https://www.instagram.com/cocukkulturevi/

https://twitter.com/CocukKulturEvi


Ayrıntılı Bilgi İçin: Cevatpaşa Mahallesi Piri Reis Caddesi Bayrak Sokak NO: 26/A  

Telefon: 0 286 217 73 11


17.12.2020 11:58