Sayfa yükleniyor

HABERLER

Ara

Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı


Başkan Gökhan Konuklarını Ağırladı

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; Çanakkale Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği Başkanlığı Yönetimi, Çanakkale İl Telekom Müdürü İsmail Burak Doğan ile Çanakkale İl Müftüsü Mustafa Bilgiç’i makamında ağırladı.
11 Eylül Pazartesi günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan, ilk olarak Çanakkale Bölgesi Su Ürünleri Kooperatifleri Birliği Başkanlığı Yönetimi ile bir araya geldi. Birlik Başkanı Hasan Uysal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gökhan, konuklarıyla güncel konulara ilişkin sohbet gerçekleştirdi.

Başkan Gökhan aynı gün, Çanakkale’ye yeni atanan Türk Telekom İl Müdürü İsmail Burak Doğan’ı da makamında ağırladı. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Gökhan, Doğan’a görevinde ve çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret karşılıklı sohbetle son buldu.

Bir süre önce kente atanan Çanakkale İl Müftüsü Mustafa Bilgiç de Başkan Gökhan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Gökhan nezaket ziyareti için Bilgiç’e teşekkürlerini iletirken, görev ve çalışmalarında da başarı dileklerinde bulundu. Başkan Gökhan konuğuyla güncel konulara ilişkin sohbet gerçekleştirdi.


11.09.2023 20:31